Gizlilik Politikası

Bulunduğunuz internet sitesi (www.kocamandukkan.com) Kocaman Dükkan‘a aittir ve bu siteyi ziyaret eden ziyaretçilerimizin bilgi güvenliği Kocaman Dükkan için önem taşımaktadır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır. Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir.


Sizlerin, bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Kocaman Dükkan tarafından korunmaktadır.


Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir. Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz. Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunuzu hatırlatmak isteriz.


Web sitemizde Kocaman Dükkan tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz. Kocaman Dükkan, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel ve unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.